Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Warcraft: První střet

Akční | Dobrodružný | Fantasy | Animovaný

Film/seriál: film
Originální název: Warcraft
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 74%

Recenzenti film označili jako:

2x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Petr starstarstarstarstar

Jeden z těch nejlepších fantasy filmů. Efekty na nejvyšší úrovni, což se dalo očekávat, když nad tím drží dohled Blizzard. Né všem se to může líbit, zvlášť ti, kteří nijak neznají příběh, tak to může působit trochu zmateně. Jinak je to pecka. Orcové nezklamali a nepůsobí zde ani dojmem primitvního druhu, který zná jenom boj.

Čas publikace: 20.10.2016 13:50

MajklDrejk starstarstarstarstar

Já jsem hráč, taktéž jsem četl všechny knížky . Kdo je na tom stejně tak už jej vyděl. Pro vás ostatní to bude lehce zmatené. Chvílemi nebudete vědět o co jde. Bohužel svět stříbrného plátna nemá kolikrát dost času , jako spisovatelé, kteří jsou hodnoceni za každou stánku. A dokážou o úplných trivialitách kecat na třech stránkách. Nikdy se ve filmu nedozvíte jak se Guldan stal tím čím je . Kdo jsou ty malé modré postavičky na začátku...atd. Ale,ale je to úplně nový náhled na fantasy na filmovém plátně ,takže když nebudeme zabíhat do detailů mohlo by vás to chytit.

Čas publikace: 5.9.2017 02:09