Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

V hlavě

Komedie | Drama | Animovaný | Rodinný

Film/seriál: film
Originální název: Inside Out
Rok vydání: 2015
ČSFD hodnocení: 81%

Recenzenti film označili jako:

3x 1x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (4)

Snyll starstarstarstarstar

"V hlavě" se mi líbilo moc. Jednotlivé emoce jsou trefně vyobrazené a film skvěle ukazuje procesy v hlavě v různých životních situacích. Věřím, že se film bude líbít jak dospělým (těm asi především), tak i dětem. Spousta vtipných scén - podle mě jde o jeden z nejvtipnějších animáků vůbec.

Čas publikace: 20.10.2016 10:22

Sandra starstarstarstarstar

Upřímně nevím co si z toho fimu mám vzít.Rozumím tomu že je to spíše pro děti ale i moje 4 letá dcerka se u toho nudila . Přislo mi to jako slátanina animovaných postaviček.

Čas publikace: 28.11.2016 20:39

lukasek20 starstarstarstarstar

no není to špatný doporučuji shlédnout určitě je to je to pohádka pro celou rodinu a každý si tam najde svojeho oblíbence myslím že třeba když nevíte na co se podívat tak toto je dobrý výběr a proto tomu dávám 5 hvězdiček

Čas publikace: 7.11.2016 13:14

jojo starstarstarstarstar

Film který mě dostal. Je vhodný pro celou rodinu. Každý se na tom zasměje. Ve filmu vidíme příběh lidskch budněk v mozku které řídí telo. Je to velmi vtipně pojato jak některé bunky si v tomto animovaném filmu dokáží rozhodnout co se bude a nebude dít. Film je velmi dobře zpracovaný , jak z pohledu efektu, tak i celého dějě. Proto hodnotím 5/5

Čas publikace: 21.1.2017 01:55