Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Underworld: Krvavé války

Akční | Vědeckofantastický | Fantasy | Horor | Drama

Film/seriál: film
Originální název: Underworld: Blood Wars
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 50%

Recenzenti film označili jako:

2x 2x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Snyll starstarstarstarstar

Klasický Underworld, nic moc nového. Film je taková akční jednohubka, u které nemusíte moc přemýšlet a jen sledujete řežbu mezi lykanty a upíry. Když se večer nudíte a nevíte, co si pustit, tak je nový Underworld docela dobrá volba.

Čas publikace: 14.2.2017 07:09

rudolf73 starstarstarstarstar

Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene (Kate Beckinsale), která se brání nemilosrdným útokům jak ze strany lykanů, tak i upířího rodu, který ji zradil. Za pomoci svých jediných spojenců Davida (Theo James) a jeho otce Thomase (Charles Dance) musí zastavit odvěkou válku mezi lykany a upíry i za cenu, že bude nucena za mír položit tu nejvyšší oběť.

Čas publikace: 17.1.2018 14:00