Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Terminator Genisys

Akční | Thriller | Vědeckofantastický | Dobrodružný

Film/seriál: film
Originální název: Terminator Genisys
Rok vydání: 2015
ČSFD hodnocení: 65%

Recenzenti film označili jako:

1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Snyll starstarstarstarstar

Pro mě jeden z nejlepších Terminátorů, Arnie is back (jak často sliboval) a i když už má nejlepší za sebou, ve filmu to na něm není vůbec znát a válí to jako za mlada. Skvělá akce a několik epických momentů, které mám ve filmech nejradši. Děj filmu se mi zdál super, ať si kdo chce říká, co chce. Navíc starouš má po boku sympatickou Daenerys (Emilia Clarke). Pokud máte rádi akční filmy nebo Terminátora obecně, tak film na 100% můžu doporučit.

Čas publikace: 20.10.2016 09:58

petraml.18 starstarstarstarstar

Tnto terminátor se my líbil.Jedinné co jsem nečekala že se s Jacka Conra stane záporák.Ale i tak velmy napínavý film a dopuručuju všem kterým nevadí boje a sem tam nějaké krev

Čas publikace: 24.1.2017 01:24