Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Simpsonovi

Animovaný | Komedie

Film/seriál: seriál
Originální název: The Simpsons
Rok vydání: 1989
ČSFD hodnocení: 93%

Recenzenti seriál označili jako:

3x 2x 2x 2x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

Petr starstarstarstarstar

Naprosto legendární a nekonečný seriál, který zná snad naprosto každý. Nevím jestli je třeba něco dodávat. Homer, Marge, Meggie, Bart a Liza tvoří naprosto "dokonalou" rodinu žíjící v, téměř všem známém, Springfieldu na Evergreen Terrace.

Čas publikace: 27.10.2016 13:48

pilka24 starstarstarstarstar

Je to seriál který znají snad děti na celém světe. Tato žlutá rodinka mě vždy dokáže pobavit ať už postavami nebo dějem. Je vidět že Matt Groening do toho dává srdce, a to nemyslím jenom do Simpsonovích ale i do Futuramy. Za mně jasných 5 hvězd.

Čas publikace: 17.1.2017 15:42

limp starstarstarstarstar

Podle mě nejlepší Americkej animovanej serial,celosvětově sledovaný,je to legenda, každý by měl znát žlutou rodinku, která zabaví celou rodinu.

Čas publikace: 5.1.2017 21:48