Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Šílený Max: Zběsilá cesta

Akční | Thriller | Vědeckofantastický | Dobrodružný

Film/seriál: film
Originální název: Mad Max: Fury Road
Rok vydání: 2015
ČSFD hodnocení: 80%

Recenzenti film označili jako:

1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Snyll starstarstarstarstar

Jako jó, neni to špatný, ale že by to byla až taková pecka, jak říká většina lidí, to mi zase nepřijde. Slovo "šílený" v názvu celý film dobře vystihuje, ale šílení mi spíš přijdou všichni kromě Maxe, ten je ze všech postav asi nejnormálnější, resp. o něm film vůbec není a kdyby tam nebyl, tak by se vůbec nic nestalo. Ve filmu je několik super scén (zběsilá jízda pouští, kytarista zavěšený na lanech...), celkově působí ale trochu zmateně a netradičně.

Čas publikace: 19.10.2016 12:45

limp starstarstarstarstar

Film je výborný. Na začátku se to rozjede, asi hodinu se drží napínavé a rychlé tempo a ke konci to vyvrcholí. Přestože se jedná o jednoduchý děj, vtáhne vás a jste napnutí po celé 2 hodiny. Výborné herecké obsazení, efekty a kamera. Doporučuji.

Čas publikace: 5.1.2017 13:07