Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (1115)

Padesát odstínů šedi (2015) - film

Snyll starstarstarstarstar

Čekáte žhavou podívanou plnou drsného sexu? Tak si tento film vůbec nepouštějte. Padesát odstínů šedi nabízí stejně žhavou atmosféru jako předčítání oblíbených pasáží bible na srazu církevního spolku. Možná je to tím, že jsem chlap, ale tento film jde úplně mimo mě. Manželce se to líbilo, i když se tomu těžko věří. Je to taková nesmyslná pohádka plná naprosto nudných keců. Pokud jste četli knížku (já ne), tak se vám to asi aspoň trochu líbit bude, ale jinak jsem nenašel žádný důvod, proč film vidět (kromě toho, že vám vaše drahá polovička oznámí, že si ho pustíte).

Čas publikace: 19.10.2016 11:57

Divoká dvojka (2015) - film

Snyll starstarstarstarstar

Celkem vtipná akční komedie, která se bude líbit i přítelkyní/manželce, ale ani chlap nebude ochuzen o slušnou zábavu. Je tam pár dobrých scén, jako celek film nepůsobí špatně. Jsou samozřejmě i lepší akční komedie, ale pokud už jste jich většinu viděli a nechcete strávit hodiny vybíráním filmu, pak s Divokou dvojkou neuděláte chybu.

Čas publikace: 19.10.2016 11:44

Správní chlapi (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Solidní akční komedie, kde se pořád něco děje. Nudit se nebudete, ale vtipných scén mohlo být o něco více. Ty, které tam jsou ale stojí za to. Děj pěkně odsýpá, dokonce mi přišel o něco promyšlenější než u většiny akčních komedií. Film za sebe můžu doporučit. Věřím, že i parta kamarádů se u něj dobře pobaví, je to takový ten univerzální film, který něčím pobaví snad každého.

Čas publikace: 19.10.2016 11:31

Jízda švárů (2014) - film

Snyll starstarstarstarstar

Pohodová akční komedie na večer, když chcete jen tak vypnout a bavit se. Kevin Hart a Ice Cube tvoří klasickou dvojici protikladů, která vyvolává sama o sobě dostatek vtipných situací. Jednoduchá zápletka není překážkou dobré zábavě. Na film se nedívejte, pokud máte zrovna chuť na úžasné psychologické drama a podobné chujoviny. Pro vydechnutí po náročném dni v práci je ale film ideální.

Čas publikace: 19.10.2016 11:24

Červený trpaslík (1988) - seriál

Snyll starstarstarstarstar

Legendární sitcom, ze kterého pochází spousta kultovních hlášek typu "křemíkové nebe". Vždycky se k trpaslíkovi rád vracím. I přes to, že jde už o starší seriál, nemusíte se vůbec bát, efekty už tehdy byly dělané tak, aby působily spíše vtipně než esteticky. Dobré na seriálu také je, že humor je rozdělen na jednodušší i více inteligentní, takže si v Červeném trpaslíkovi každý najde dostatek vtipných scén. Můžu doporučit v podstatě každému, trpaslík je skvělá oddechovka na pohodové odpoledne nebo jen tak k jídlu.

Čas publikace: 19.10.2016 11:14