Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (1112)

Jízda švárů (2014) - film

Snyll starstarstarstarstar

Pohodová akční komedie na večer, když chcete jen tak vypnout a bavit se. Kevin Hart a Ice Cube tvoří klasickou dvojici protikladů, která vyvolává sama o sobě dostatek vtipných situací. Jednoduchá zápletka není překážkou dobré zábavě. Na film se nedívejte, pokud máte zrovna chuť na úžasné psychologické drama a podobné chujoviny. Pro vydechnutí po náročném dni v práci je ale film ideální.

Čas publikace: 19.10.2016 11:24

Červený trpaslík (1988) - seriál

Snyll starstarstarstarstar

Legendární sitcom, ze kterého pochází spousta kultovních hlášek typu "křemíkové nebe". Vždycky se k trpaslíkovi rád vracím. I přes to, že jde už o starší seriál, nemusíte se vůbec bát, efekty už tehdy byly dělané tak, aby působily spíše vtipně než esteticky. Dobré na seriálu také je, že humor je rozdělen na jednodušší i více inteligentní, takže si v Červeném trpaslíkovi každý najde dostatek vtipných scén. Můžu doporučit v podstatě každému, trpaslík je skvělá oddechovka na pohodové odpoledne nebo jen tak k jídlu.

Čas publikace: 19.10.2016 11:14