Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (1100)

Rychle a zběsile 7 (2015) - film

Snyll starstarstarstarstar

Další z řady Rychle a zběsile kvalitně navazuje na předchozí díly. Snad ještě více akce, nabušený Johnson, rychlá auta, pěkné baby, vysoký rozpočet a máte super akční film, který patří rozhodně k tomu nejlepšímu. Mně osobně se celá série moc líbí a rád si všechny filmy po nějaké době pustím znovu. Nevadí mi ani to, že hlavní hrdinové často totálně odporují fyzikálním zákonům (létající auta, nesmrtelní lidé apod.). TIP: určitě se vyplatí jít na film (nebo další pokračování) do kina, nebo si jinak zajistit kvalitní projekci, ty akční scény a auta stojí za to.

Čas publikace: 19.10.2016 19:46

Sousedi (2014) - film

Snyll starstarstarstarstar

Sousedi je taková průměrná komedie, která neurazí ani nenadchne. Občas se zasmějete, nijak se nudit nebudete, když je dlouhý večer, tak proč ne.

Čas publikace: 19.10.2016 19:40

Centrální inteligence (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Harta i Johnsona mám celkem rád, navíc tihle dva spolu ve filmu, to je zaručený recept na spoustu zábavných situací. Podle mě skvělá akční komedie na večer pro zkouknutí s drahou polovičkou, nebo jen tak když se nudíte přes den. Určitě můžu doporučit :)

Čas publikace: 19.10.2016 19:34

Než jsem tě poznala (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Toto je přesně ten typ příběhu, které většina lidí hodnotí extrémně kladně, i kdyby tam hráli opice a bylo to celé točené na mobil. Je to prostě vynucený doják, který rozbrečí i toho nejdrsnějšího bručouna. Já osobně takové filmy vůbec nemusím, tyhle "silné" příběhy, kam prostě picnou postiženého týpka, který bych chtěl lyžovat, skákat, jezdit na motorce a nevím co všechno, ale bohužel mu auto nebo co rozsekalo páteř, takže se teď nemůže hnout. Samozřejmě se do něj zamiluje krásná mladá (naprosto zdravá) ženská a snaží se ho zbavit depresí a celkově spasit. Aspoň, že to Emilii Clarke sluší stejně jako v Game of Thrones.

Čas publikace: 19.10.2016 19:31

Dívka ve vlaku (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Celkem příjemný film s trochou napětí. I když mi hlavní hrdinka nebyla vůbec sympatická (vzhledem i chováním), tak výsledný dojem není špatný. Závěr není možná až tak překvapivý, jak bych u podobného filmu očekával. Byli jsme na tom s manželkou v kině a té se to líbilo víc než mně, takže možná film ocení více ženské publikum.

Čas publikace: 19.10.2016 19:23

X-Men: Apokalypsa (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Prostě další X-men, nic nového pod sluncem. Přišlo mi to trochu horší než předchozí díl, ale koukat se na to dalo. Jak je u X-menů zvykem, tvůrci trochu zmatkují s jednotlivými hrdiny, ale co se dá dělat. Pokud máte tento žánr rádi, pak je pro vás série X-men povinností, tento film nevyjímaje.

Čas publikace: 19.10.2016 19:18

Deadpool (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Super akční film s velkou dávkou komedie. Konečně taky originální hrdina, který se nechová moc hrdinsky. Zvlášť povedený je tripple headshot. Hlavní hrdina má svůj smysl pro humor, který né každýmu může vyhovovat, ale mě naprosto sednul.

Čas publikace: 19.10.2016 17:36

Tajný život mazlíčků (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Filmy o mluvícíh zvířatech jsem nikdy neměl moc rád. Příběh taky jeden z těch slabších. Je to taková dobrodružná komedie pro mladší generace. Dobrý ledatak k odpočinku a když už nechcete nad ničím přemýšlet. Případně ke zhlédnutí s Vaší drahou polovičkou.

Čas publikace: 19.10.2016 13:41

Nerve: Hra o život (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Svižný film, který ani chvilku nenudí, neustále se něco děje. Mně se to líbilo. Je to taková akční jednohubka se zajímavým námětem. Klidně si dokážu představit, že by se něco takového dělo i ve skutečnosti (stačí se podívat, jak lidi blázní kolem Pokemon GO).

Čas publikace: 19.10.2016 12:56

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) - film

Snyll starstarstarstarstar

Jako jó, neni to špatný, ale že by to byla až taková pecka, jak říká většina lidí, to mi zase nepřijde. Slovo "šílený" v názvu celý film dobře vystihuje, ale šílení mi spíš přijdou všichni kromě Maxe, ten je ze všech postav asi nejnormálnější, resp. o něm film vůbec není a kdyby tam nebyl, tak by se vůbec nic nestalo. Ve filmu je několik super scén (zběsilá jízda pouští, kytarista zavěšený na lanech...), celkově působí ale trochu zmateně a netradičně.

Čas publikace: 19.10.2016 12:45

Interstellar (2014) - film

Snyll starstarstarstarstar

Film je trochu složitější na pochopení, závěr maličko zmatený a možná až zbytečně komplikovaný. Celkově na mě ale Interstellar působil dobře, mám rád tohle cestování vesmírem a námět relativity času, černé díry apod. Pokud jste na tom stejně jako já, tak by film rozhodně neměl zůstat mimo vaši pozornost.

Čas publikace: 19.10.2016 12:40

Captain America: Občanská válka (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Další Avengers, další bitky superhrdinů s padouchama, tentokrát se ale mlátí i navzájem mezi sebou (ale jen tak trochu, aby se neřeklo). Řekl bych, že film je kvalitou a nabízenou zábavou velmi podobný předchozím Avengerům a Kapitánům Amerika. Není to špatný film, to ne, jen prostě tak nějak opět to samé, co obvykle :)

Čas publikace: 19.10.2016 12:35

Sebevražedný oddíl (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

V pohodě akční film plný superhrdinů. Nejsem velký znalec komiksů, takže se přiznám, že jsem většinu hrdinů vůbec neznal (pokud vůbec jsou všichni z DC komiksů :)). Každopádně jsou to sympaťáci, hlavně Deadshot (Will Smith) a Harley Quinn (Margot Robbie). Akční scény se povedly a určitě se u filmu nudit nebudete. Aby taky jo, když za něj tvůrci utratili 175 miliónů dolarů :).

Čas publikace: 19.10.2016 12:32

Lovci duchů (2005) - seriál

Snyll starstarstarstarstar

Můj dlouhodobě oblíbený seriál, který si drží i ve dvanácté sezóně svoji kvalitu. I když jsou už hlavní zápletky někdy trochu absurdní, sympatická hlavní dvojice a skvělá hudba nutí k dalšímu sledování. Jedná se o jeden z nejlepších seriálů ve svém žánru. Můžu doporučit každému, kdo hledá "ten svůj" seriál pro dlouhodobé sledování. Nebudete možná napjatě čekat na každý další díl, ale i tak si ho vždycky s radostí pustíte a ponoříte se do světa plného démonů, duchů, bohů, andělů, monster a dalších nadpřirozených bytostí.

Čas publikace: 19.10.2016 12:13

Expendables: Postradatelní (2010) - film

Snyll starstarstarstarstar

Pro mě jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. Skvělý návrat ke kořenům tohoto žánru. Plejáda těch největších hrdinů akčních filmů za posledních 30 let vám předvede, že je možné i v dnešní době natočit pořádný nářez. Konečně film plný parádní akce a ne otravných keců a pokusů o spletitý příběh o ztracených identitách, vládních konspiracích a podobných hovadinách. Za mě nejlepší akční film za dlouhou dobu.

Čas publikace: 19.10.2016 12:05