Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (49)

Riddick: Kronika temna (2004) - film

Snyll starstarstarstarstar

Nadprůměrný scifi akční film. Riddick je prostě borec, který se ničeho nebojí a ač jeho "nesmrtelnost" někdy působí úsměvně, akční scény se mi líbily. Myslím si, že se jedná o velmi slušné pokračování Černočerné tmy (i když ta byla o maličko lepší). Pro fanoušky žánru asi povinnost, ale myslím, že si film užije každý, kdo má rád trochu akce a neopovrhuje scifi.

Čas publikace: 16.1.2017 18:10

Trollové (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Celkem v pohodě relaxační záležitost. Nijak zvlášť komplikované, ničím extra vyčnívající, ale příjemné s několika vtipnými momenty. Doporučuju jako takovou tu oddechovku, když se chcete uklidnit a na nic moc nemyslet.

Čas publikace: 1.2.2017 07:38

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

I když nejsem moc fanoušek válečných filmů, tak musím říct, že Hacksaw Ridge je docela povedený snímek. Příběh je založený na skutečné události a je težké uvěřit, že jeden člověk je schopen takové odvahy a fyzického výkonu, jaký předvedl hlavní hrdina.

Čas publikace: 1.2.2017 07:41

Příchozí (2016) - film

Snyll starstarstarstarstar

Tak nevim no... Celý film člověk čeká, co se z toho vyklube a ono se nevyklube v podstatě nic. Zpracované je to sice zajímavě, je tam náznak napětí, ale bohužel potenciál filmu zůstal nevyužitý. Bohužel příběh byl trochu o ničem. Za mě zklamání, určitě jsem čekal od filmu mnohem víc.

Čas publikace: 2.2.2017 08:44