Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (5)

Arrow (2012) - seriál

Yollot starstarstarstarstar

Wau Začatek vypadal jak typický serial jak každý díl se opakuje a v pozadí se pomalu odehravá děj. Sakra začatek byl tak slibný hlavně pak druhá serie. Jenom že tam pak začali dělat z Arrow až moc magický a nadpřirozený seroš. Tak to dopadlo že Arrow uměl kouuzlit WTF . Ta patá serie za nic nestojí jen vyměnili skoro všechny hlavní hrdiny za zelenáče. Tady to muselo zkončit, protože se na to nedalo déle dívat. Ps: Pokud tu někdo zemře tak je šance 70% že ožije. 1. Serie 70% 2. Serie 85% 3. Serie 70% 4. Serie 55% 5. Serie 30%

Čas publikace: 25.2.2017 21:47

Kyle XY (2006) - seriál

Yollot starstarstarstarstar

Tak kluk bez pupku se ocitne v lese. Je nahatý nic si nepamatuje jak se chovat. Pak se o něj postará rodina a mezitím zjišťuje hruzná tajemství. U první serie by jste se smáli (vtipné scény) ale pak je to nuda.

Čas publikace: 25.2.2017 21:51

Mrtví a neklidní (2013) - film

Yollot starstarstarstarstar

Můj nejoblíbenější hororový zombie film , protože končí nezvyklím koncem. VYLEČENÍM LÁSKOU. Ja na romantické filmy nejsem ale když se řekne lek proti zombie tak vás nenapadne láska. No prostě originalita. Strhává m 1 hvězdu za předvidavý film.

Čas publikace: 25.2.2017 21:57

Lovci duchů (2005) - seriál

Yollot starstarstarstarstar

Jak dlouho ten serial bude pokračovat? Já to vzdala v 11 serii. Hodně zajimavý příběh jen už se dávno nedrží plánu. Tak jednou si za serii chytnou ducha jinak vždy už chytaj demony, leviathany bohovu sestru temnotu WTF atd. . Svá nejlepší esa vytáhli a tahaj tu abnormalně abnormalní náměty boj po boku boha. Nechapu vždyť začínali s duchama. Občas se objeví dobrý díl hlavně jak Dean rozuměl zvířatům.

Čas publikace: 25.2.2017 22:10

Sebevražedný oddíl (2016) - film

Yollot starstarstarstarstar

Všechny hrdiny skoro znam až na ohniváka a duhovlásku. Film jsem nedokoukala ,protože to byla nuda. Asi nejhorši film se superhrdiny (superpadouchy) a to z důvodu , že tento film nemá příběh. Jen si všude dělal nevkusně velké reklamy. Na koho si vzpomenete když vam někdo řekne Sebevražedný oddíl? Harley Quin ( duhovláska).Byla jedinou postavou která měla charakter. Asi touto recenzí napotěším věrně fanoušky. 2 hvězdy davám za obsazení a efekty.

Čas publikace: 25.2.2017 22:23