Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Sebevražedný oddíl

Akční | Vědeckofantastický | Dobrodružný | Fantasy | Krimi

Film/seriál: film
Originální název: Suicide Squad
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 65%

Recenzenti film označili jako:

1x 1x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Snyll starstarstarstarstar

V pohodě akční film plný superhrdinů. Nejsem velký znalec komiksů, takže se přiznám, že jsem většinu hrdinů vůbec neznal (pokud vůbec jsou všichni z DC komiksů :)). Každopádně jsou to sympaťáci, hlavně Deadshot (Will Smith) a Harley Quinn (Margot Robbie). Akční scény se povedly a určitě se u filmu nudit nebudete. Aby taky jo, když za něj tvůrci utratili 175 miliónů dolarů :).

Čas publikace: 19.10.2016 12:32

Yollot starstarstarstarstar

Všechny hrdiny skoro znam až na ohniváka a duhovlásku. Film jsem nedokoukala ,protože to byla nuda. Asi nejhorši film se superhrdiny (superpadouchy) a to z důvodu , že tento film nemá příběh. Jen si všude dělal nevkusně velké reklamy. Na koho si vzpomenete když vam někdo řekne Sebevražedný oddíl? Harley Quin ( duhovláska).Byla jedinou postavou která měla charakter. Asi touto recenzí napotěším věrně fanoušky. 2 hvězdy davám za obsazení a efekty.

Čas publikace: 25.2.2017 22:23