Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Padesát odstínů temnoty

Romantický | Drama

Film/seriál: film
Originální název: Fifty Shades Darker
Rok vydání: 2017
ČSFD hodnocení: 42%

Recenzenti film označili jako:

3x 3x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (5)

RozLan starstarstarstarstar

Prvnímu dílu se to určitě nevyrovná, ale i toto pokračování vztahu Anastázie a Christiena mě bavil. Trochu Hardcore, ale fajn.

Čas publikace: 19.2.2017 21:20

Snyll starstarstarstarstar

Stejná ptákovina jako první díl (teda žádnej pták ve filmu vidět neni, to jen pro upřesnění :D). Příběh ubohý, romantika tak možná s uvozovkama, erotika nudná až žádná. Prostě takový plytký film o ničem.

Čas publikace: 28.2.2017 08:29

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

Anastázie v minulém filmu opustila po otrockém výprasku Graye, našla si novou práci a začala žít, celkem spokojeně, nový život. Problém je v tom, že milionář Gray se skutečně zamiloval a chce ji za každou cenu zpět. Ne už ovšem jako otrokyni, ale jako skutečnou partnerku. Ana nejprve nechce, ale protože i ona je stále zamilovaná, nakonec povolí a vrátí se. Všechno se zdá být na nejlepší cestě, ona sama dokonce požádá o návštěvu "herny", ale - jak už to v těchto filmech bývá - osud klade další překážky.

Čas publikace: 31.3.2017 18:32

Sjuz starstarstarstarstar

První díl je první díl co si budeme povídat, ale i tak, ja jsem byla osobně spokojená na 99,5% :) Já osobně mám ráda typy takových erotických filmu;) hlavě to má pěkný průběh dějství a tekhle by to mělo být u každého filmu, u některých filmu ani pomalu nevíte kde to má hlavu či patu:/:D Mělo by být více takových podobných filmu jako je 50 odstínů šedé či ( temnoty)

Čas publikace: 19.10.2017 01:26

EF starstarstarstarstar

Romantické pokračování Padesáti odstínů šedi, naivní cajdák pro teenagerky:-). Stačí vidět jednou. Jak naivní kráska k lásce a bohatství přišla.

Čas publikace: 19.10.2017 21:39