Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Padesát odstínů šedi

Thriller | Romantický | Drama

Film/seriál: film
Originální název: Fifty Shades of Grey
Rok vydání: 2015
ČSFD hodnocení: 41%

Recenzenti film označili jako:

2x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (4)

Snyll starstarstarstarstar

Čekáte žhavou podívanou plnou drsného sexu? Tak si tento film vůbec nepouštějte. Padesát odstínů šedi nabízí stejně žhavou atmosféru jako předčítání oblíbených pasáží bible na srazu církevního spolku. Možná je to tím, že jsem chlap, ale tento film jde úplně mimo mě. Manželce se to líbilo, i když se tomu těžko věří. Je to taková nesmyslná pohádka plná naprosto nudných keců. Pokud jste četli knížku (já ne), tak se vám to asi aspoň trochu líbit bude, ale jinak jsem nenašel žádný důvod, proč film vidět (kromě toho, že vám vaše drahá polovička oznámí, že si ho pustíte).

Čas publikace: 19.10.2016 11:57

RozLan starstarstarstarstar

Jelikož jsem ta druhá polovina populace, které se zavděčili musím říct, že tento film se mi opravdu líbí. Knižní podání bylo, ale mnohem zajímavější. Úspěšný, pohledný podnikatel, který má zálibu v BDSM si najde svojí subinku v mladé nezkušené studentce. On má jasně daná pravidla, na které ona přistoupí, ale ne úplně se jí je daří dodržet. On nechce, aby se do něj zamilovala, jenže se tak stane. A vše je ztracené. Nebo ne?

Čas publikace: 13.2.2017 09:45

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

Nijaká studentka literatury Anastasia se seznámí se sebevědomým, zazobaným podnikatelem Christianem Greyem. On - výrazný dominant. Ona - subminka jak vyšitá. Ona - zamilovaná až po uši. On - nadrbaný saďourek. Bude to klapat? Budeme všichni naivně věřit, že její čistota a něha z něj udělají normálního chlapa? Nebo se naopak Stasi shlédne v jeho světě a nechá se otloukat a ponižovat? Koukněte sami. Za mě - nejnormálnější postava je bodyguard Taylor.

Čas publikace: 22.3.2017 21:39

andrejka123 starstarstarstarstar

je to dobrý příběh ale od knížky se hodně liší. hodně lidí mohlo zklamat nedostatek scén které podle knihy mohly očekávat a to filmu sebralo jeho podstatu

Čas publikace: 8.5.2017 15:12