Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Občanský průkaz

Komedie | Drama | Historický

Film/seriál: film
Originální název: Občanský průkaz
Rok vydání: 2010
ČSFD hodnocení: 78%

Recenzenti film označili jako:

3x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

limp starstarstarstarstar

Jeden z lepších českých filmů,a to že české filmy, moc nemusím,tohle je pecka..Režírované Ondřejem Trojanem dobře zahraný a obsazený.Určitě stojí za shlédnutí.Doporučuji!

Čas publikace: 5.1.2017 12:28

Jitka Šrámková starstarstarstarstar

Pro mě jeden z nejoblíbenějších českých filmů, ještě s Habermannovým mlýnem, řekla bych, že je nedoceněný, minulý režim přibližuje tak, jak to nedokázal zatím žádný český film, asi proto nedostal žádnou cenu, z tohoto období si nedělá legraci, nezlehčuje ho, není sentimentální, zajímavé je třeba to, jak ukazuje zhrubnutí lidí za totáče, režisér Trojan má u mě výbornou, všem doporučuji, já se na něj dívám opakovaně a vždy najdu nový pohled na minulost, na sebe v minulosti, zkrátka paráda, Jitka Šrámková

Čas publikace: 5.1.2017 12:01

EF starstarstarstarstar

Dobře obsazený český film, doporučuji zhlédnout hlavně naší mládeži, která často žije v představě, že žít v socialismu byla v podstatě procházka růžový sadem.

Čas publikace: 19.10.2017 22:04