Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Mrazík

Fantasy | Romantický | Komedie | Rodinný

Film/seriál: film
Originální název: Morozko
Rok vydání: 1965
ČSFD hodnocení: 75%

Recenzenti film označili jako:

3x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (4)

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

jedním slovem - vánoce. kde jinde lze vidět haldy sněhu. poddajné dobro, zlomenou nafoukanost a nejdokonalejší babušku jagušku, než zde? ať si říká kdo chce, co chce. rusáci pohádky umí :)

Čas publikace: 20.12.2016 21:56

monča starstarstarstarstar

Ke mě předem,k Ivanovi zády....dabing Františka Filipovského je ten nejpovedenější,umíte si někdo představit Vánoce bez Mrazíka.A Marfušino louskání ořechů mě aspon přimělo po Novém roce navštívit preventivně zubaře...Jaký má ten Mrazík pozitivní vliv...

Čas publikace: 29.1.2017 17:30

RozLan starstarstarstarstar

Bez této pohádky si nedokáži představit Vánoční svátky. Ruska pohádka u které se zasmějete nejen vy, ale vaše ratolesti.

Čas publikace: 6.2.2017 21:58

kerol starstarstarstarstar

Tento film se mi líbí. Na to že Mrazík je z roku 1964 ,má dobrou grafiku, a drží se až do teď , i u mladých lidí. Myslím, že je to dobrý a zábavný film pro celou rodinu.

Čas publikace: 28.1.2017 13:23