Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Matrix

Akční | Thriller | Vědeckofantastický | Dobrodružný

Film/seriál: film
Originální název: The Matrix
Rok vydání: 1999
ČSFD hodnocení: 90%

Recenzenti film označili jako:

1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Snyll starstarstarstarstar

Má vůbec cenu ještě něco psát k Matrixu? Jedná se o kultovní sci-fi se skvělým námětem a ještě lepší akcí. Typické matrixové zpomalovací scény už byly milionkrát kopírovány. Matrix je jeden z těch filmů, který když jste neviděli, tak nepochopíte spousty narážek v dalších filmech, seriálech i v reálném životě. Pokud jste alespoň vzdáleně fanouškem žánru, tak je pro vás Matrix naprostou povinností...a pro ostatní vlastně taky.

Čas publikace: 20.10.2016 10:06

limp starstarstarstarstar

Jeden z nejlepších sci-fi filmů. Do poloviny filmu jsem celkem nechápal o co v něm vůbec jde, říkal jsem si pěkná sračka,prostě jsem byl stejně zmatený jako hlavní hrdina,ale nakonec mě film začal bavit, a jsem rád, že jsem si ho pustil.

Čas publikace: 5.1.2017 21:29