Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Lovci duchů

Horor | Drama | Mysteriózní | Thriller | Fantasy | Komedie

Film/seriál: seriál
Originální název: Supernatural
Rok vydání: 2005
ČSFD hodnocení: 80%

Recenzenti seriál označili jako:

3x 2x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

Snyll starstarstarstarstar

Můj dlouhodobě oblíbený seriál, který si drží i ve dvanácté sezóně svoji kvalitu. I když jsou už hlavní zápletky někdy trochu absurdní, sympatická hlavní dvojice a skvělá hudba nutí k dalšímu sledování. Jedná se o jeden z nejlepších seriálů ve svém žánru. Můžu doporučit každému, kdo hledá "ten svůj" seriál pro dlouhodobé sledování. Nebudete možná napjatě čekat na každý další díl, ale i tak si ho vždycky s radostí pustíte a ponoříte se do světa plného démonů, duchů, bohů, andělů, monster a dalších nadpřirozených bytostí.

Čas publikace: 19.10.2016 12:13

Broniska starstarstarstarstar

Seriál nabitý akcí, city, srandou, mytologií a hezkýma chlapama. Co víc si můžu přát. Tenhle seriál prostě miluju :)

Čas publikace: 6.11.2016 22:07

Yollot starstarstarstarstar

Jak dlouho ten serial bude pokračovat? Já to vzdala v 11 serii. Hodně zajimavý příběh jen už se dávno nedrží plánu. Tak jednou si za serii chytnou ducha jinak vždy už chytaj demony, leviathany bohovu sestru temnotu WTF atd. . Svá nejlepší esa vytáhli a tahaj tu abnormalně abnormalní náměty boj po boku boha. Nechapu vždyť začínali s duchama. Občas se objeví dobrý díl hlavně jak Dean rozuměl zvířatům.

Čas publikace: 25.2.2017 22:10