Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Jak to funguje a proč jsem web založil?

Web uprimnerecenze.cz funguje poměrně jednoduše, stačí kliknout na odkaz "Přidej recenzi" v hlavním menu, vybrat si film nebo seriál a můžete k němu vložit vlastní hodnocení a slovní komentář.

Proč a jak napsat recenzi?

A proč byste měli něco hodnotit zde, když máme například csfd. Csfd je skvělá filmová databáze a určitě jsou tamější hodnocení užitečná, ale přijde mi, že tam filmy hodnotí až příliš velcí filmový guru. Hodnotí pak věci jako je psychologický vývoj postav, nasvícení scény, třes kamer, střih, dialogy a další aspekty filmu. I když jsou to jistě důležité iformace, tak obyčejnému divákovi (jako jsem například já) toho moc neřeknou a vlastně ho to ani nezajímá. Mě například zajímá především to, jak se člověk u filmu pobaví. Takže, pokud se jedná o komedii, očekávám, že tam budou nějaké vtipné scény a zasměju se. Nehledám působivý spletitý příběh ani hlubokou psychlogoii postav. Proto bych zde rád shromažďoval názory obyčejných diváků, kteří se dívají na filmy a seriály, aby se bavili a ne hledali chyby a rozebírali každičký detail zpracování. Napište proto svůj názor, jak to vidíte vy. Bavili jste se u filmu? Dostali jste, co jste od filmu nebo seriálu očekávali? Smáli jste se? Brečeli? Přemýšleli? Napište to. Díky :)