Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Fantastická zvířata a kde je najít

Akční | Vědeckofantastický | Dobrodružný | Fantasy | Rodinný

Film/seriál: film
Originální název: Fantastic Beasts and Where to Find Them
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 73%

Recenzenti film označili jako:

2x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

pilka24 starstarstarstarstar

Je to velice pěkný film z kouzelného světa Harryho Pottera. Mně osobně se tento magický příběh o Mlokovi Scamanderovi velice líbil. Vždycky mně zajímalo jak vypadá kouzelnický svět jinde než v Bradavicích.

Čas publikace: 17.1.2017 18:31

Snyll starstarstarstarstar

Nový film ze světa Harryho Pottera využívá příjemné potterovské atmosféry. Možná je trochu škoda, že se děj odehrává v New Yorku a ne v Londýně. Film na mě působil sympaticky a často ukázal i povedený humor. Určitě můžu doporučit i pro diváky, kteří nejsou zrovna skalními fanoušky Harryho Pottera, pro fanoušky je to samozřejmě povinnost :)

Čas publikace: 21.11.2016 13:38

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

Newt Scamander, zdánlivě obyčejný a nezajímavý mladík, přichází do New Yorku. Ve svém záhadném kufříku, však ukrývá obrovskou sbírku vzácných magických zvířat, která nasbíral na svých výpravách kolem světa. Průšvih na sebe nenechá dlouho čekat. Kufřík si totiž nešťastnou náhodou zamnění s někým jiným a ten někdo to FAKT nemá šanci zvládnout. Newt musí najít kufřík se zbývajícími tvory, dohledat ty, kterým se podařilo vzít dráhu a ještě se "poprat" s ministerstvem. A opravdu vtipný je hamižný hrabáček, který si do svého vaku nacpe vše lesklé.. Tak na tenhle film jsem se moc netěšila. ukázka mě vysloveně zklamala a říkala jsem si, že je škoda, vyhodit za něj peníz. Omyl!!! Super film! Byla jsem unesena a nenechám si ujít pokračování. ta zvířátka chci domů!!! všechna!!! i nadrženou nosorožici, či co to je? :D

Čas publikace: 20.12.2016 21:27