Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Deadpool

Akční | Dobrodružný | Romantický | Komedie

Film/seriál: film
Originální název: Deadpool
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 81%

Recenzenti film označili jako:

3x 2x 2x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

Petr starstarstarstarstar

Super akční film s velkou dávkou komedie. Konečně taky originální hrdina, který se nechová moc hrdinsky. Zvlášť povedený je tripple headshot. Hlavní hrdina má svůj smysl pro humor, který né každýmu může vyhovovat, ale mě naprosto sednul.

Čas publikace: 19.10.2016 17:36

limp starstarstarstarstar

Dlouho jsem se na Deadpool těšil, ale k mému nemilému překvapení, nebyla to taková pecka, jakou jsem čekal.. hlášky super, o tom žádná, ale to je tak jediné, o čem ten film je. Dějově to je, takové nijaké,tématicky by to spíš měla být parodie, než dobrodružné sci-fi. Asi mi tam neseděla ta interaktivita s diváky. To že se v v každém druhém záběru Deadpool podívá do kamery a pronese něco ve stylu hej, diváci, tohle je film a vy se na něj díváte a já jsem herec a ten kdo psal tenhle scénář měl asi málo peněz, takže druhý díl nebude.. atd.. toho tam bylo na mě až moc.. ale jinak odpočinkový film, který si jistě své příznivce najde.

Čas publikace: 5.1.2017 12:39

Snyll starstarstarstarstar

Konečně film se superhrdinou, který si nehraje na bezchybného klaďase a nebere všechno tak vážně jako Kapitán Nuda (Amerika). Dobrý mix akce a humoru. Deadpool je sympaťák, s ničím se nepáře a umí si udělat legraci sám ze sebe.

Čas publikace: 20.10.2016 09:38