Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Cizinka

Drama | Romantický | Sci-Fi

Film/seriál: seriál
Originální název: Outlander
Rok vydání: 2014
ČSFD hodnocení: 79%

Recenzenti seriál označili jako:

1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

RozLan starstarstarstarstar

Po přečtení knihy mi nedalo shlédnout i tento seriál. Skotské romány zbožňuji. A proto mě polapil i tento příběh Clair a Jamiho. Je tu vše co jsem očekávala. Historie, akce a spousta romantiky.

Čas publikace: 7.2.2017 10:39

DAHO starstarstarstarstar

Úžasný seriál jak co do děje, tak i vzhledem k vybraným hercům, vynikající kamera a režie. Byla jsem překvapená výpravností a dokonalostí scén i kostýmů, věrností koloritu doby a propracovaností. Většina diváků posuzuje děj a asi si málokdo všiml, s jakou precizností byly jednotlivé scény vytvářeny, svým uspořádání, osvětlením a barvami evokují historické obrazy. Z každého záběru je zřejmé, že byl kompozičně utvářen a nevznikl náhodným postavením kamery a protagonistů. Ta dokonalost mně naprosto uchvátila a i za tohle, že nic neponechali náhodě, patří tvůrcům obrovský dík. Snad jsem ani neviděla jiný film, kde by ta výtvarná tvůrčí scénická práce byla natolik zřejmá. Původně jsem několik dílů shlédla náhodně a s každým dalším shlédnutím jsem se od seriálu nedokázala odtrhnout. Vynikající předloha i filmařská práce!

Čas publikace: 22.9.2017 12:58