Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Číslo 5 žije

Vědeckofantastický | Komedie | Rodinný

Film/seriál: film
Originální název: Short Circuit
Rok vydání: 1986
ČSFD hodnocení: 78%

Recenzenti film označili jako:

3x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

když do malého, ale nebezpečného bojového robota uhodí blesk, začnou se dít věci. prostě ožije. najednou má emoce, najde si přátele, dokonce umí "koketit". jenže! vláda chce svůj majetek zpět! a hned! dokáže č. 5 se svými přáteli obhájit právo na svůj "život". skvělá rodinná komedie

Čas publikace: 29.1.2017 12:02

Stuma starstarstarstarstar

Filmová 80. léta byla plná robotů, avšak vždy v tom špatném světle. Stejně na tom byli i mimozemšťané, kteří Zemi ve filmech ohrožovali už v 70. letech. Zásadní změnu udělal v roce 1982 až Steven Spielberg se svým snímkem ´E.T. - Mimozemšťan´. No, a v roce 1986 přišla řada i na roboty. Zhostil se toho ve své době významný režisér John Badham a pojal snímek v podstatě podobně jako Spielberg. Pravda, nejsou tu děti, ale rodinné zaměření snímku je naprosto neoddiskutovatelné. Silné postavy, akce, humor. To vše tu je a když se k tomu všemu přidá citový projev robota původně zkonstruovaného pro vojenské účely, není už takřka co dodat. Nestárnoucí filmová zábava, z kterého tvůrci citují do dnes. Např. ve snímku ´Chappie´ (2015). Filmu přispívá i velmi zdařilý dabing.

Čas publikace: 25.6.2017 18:11

rudolf73 starstarstarstarstar

Každy si pamatuje já mrtvý nova utikej stef anebo vic data. a perfektni role Steve Guttenberg. a výborná komedie.

Čas publikace: 31.12.2017 09:47