Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Červený trpaslík

Komedie | Sci-Fi

Film/seriál: seriál
Originální název: Red Dwarf
Rok vydání: 1988
ČSFD hodnocení: 89%

Recenzenti seriál označili jako:

2x 2x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Snyll starstarstarstarstar

Legendární sitcom, ze kterého pochází spousta kultovních hlášek typu "křemíkové nebe". Vždycky se k trpaslíkovi rád vracím. I přes to, že jde už o starší seriál, nemusíte se vůbec bát, efekty už tehdy byly dělané tak, aby působily spíše vtipně než esteticky. Dobré na seriálu také je, že humor je rozdělen na jednodušší i více inteligentní, takže si v Červeném trpaslíkovi každý najde dostatek vtipných scén. Můžu doporučit v podstatě každému, trpaslík je skvělá oddechovka na pohodové odpoledne nebo jen tak k jídlu.

Čas publikace: 19.10.2016 11:14

limp starstarstarstarstar

Znám plno lidí,kteří jsou tímto seriálem unešení,mě ale seriál Red Dwarf vůbec nenatchnul, nepřijde mi nějak extra vtipný a celkově dojem z tohoto serialu ,nemám vůbec dobrý..Každému se líbí něco jiného,ale můj názor je že je to nezábavný odpad.

Čas publikace: 5.1.2017 12:43