Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Ulice

Rodinný

Film/seriál: seriál
Originální název: Ulica
Rok vydání: 2005
ČSFD hodnocení: 22%

Recenzenti seriál označili jako:

2x 2x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (4)

monča starstarstarstarstar

Uf,lidičky využijte povečerní třičtvtěhodinku jinak,než koukáním natohle nesmyslné nekonečno.Udělejte něco pro své zdraví nebo si zajdete napivko,ale bacha na bábu Nyklovou,ta je všudypřítomná!!!!!

Čas publikace: 29.1.2017 18:14

Daisy starstarstarstarstar

Seriál Ulice sleduji od začátku vysílání a moc se mi líbí. Je to pro mě oddychovka, kdy můžu vypnout. Ale ty reklamy...to je neštěstí. Během vysílacího času, téměř polovina vezme reklama. V pořádku, televize potřebuje z něčeho žít. Ale dávat reklamy i přímo do úst představitelům postav, to už je příliš. Teta, Innogy, Mony Bank, Mall, Čedok a zřejmě spoustu dalších, které jsem přeslechla. To už je hnus.... Pokud to bude takto pokračovat, nejspíš poslední seriál, který sleduji u mě končí.

Čas publikace: 15.10.2019 21:37

limp starstarstarstarstar

Myslím si, že seriál běžící v televizi přes několik tisíc dílů není seriálem, ale pseudo životem lidí, se kterými si někteří lidé shodují své životy. Začíná to být velice trapné. Měl by být zrušen. Ztráta hodiny každý díl.

Čas publikace: 5.1.2017 21:54

Babka starstarstarstarstar

Nekonečný seriál, který stojí zato sledovat. Osudy hrdinů jsou celkem dobře uvěřitelné a stále se vyvíjejí.

Čas publikace: 14.10.2017 22:02