Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Jak získat 60GB na stahování z Hellspy zdarma?

Je mi jasné, že ani kuře zadarmo nehrabe a lidé jsou od přírody líní tvorové. I přesto, že spousta z vás už uprimnerecenze.cz navštívila, málokdo si najde chvilku na vložení hodnocení, rozhodl jsem se tedy pro malou motivaci. Vždycky na konci měsíce náhodně vyberu 3 z registrovaných uživatelů, kteří budou mít ten daný měsíc alespoň 10 ohodnocených filmů nebo seriálů a zašlu jim přihlašovací údaje k přednabitému účtu na Hellspy s 60 000 kredity na stahování čehokoliv. Celkem tedy získáte 180 000 kreditů. To zní fér ne? Vzhledem k tomu, že vás jistě ze začátku moc nebude, tak je šance získat účty celkem velká.

Pravidla

1. Všechny vaše recenze musí být původní (tedy vámi napsané)
2. Minimální počet recenzí pro zařazení do výběru pro výhru je 10 v daném měsíci (zo znamená, že pokud v listopadu nevyhrajete, v prosinci musíte vložit dalších 10 hodnocení, abyste byli zařazení do výběru)
3. Recenze musí dávat smysl, stačí pár vět (minimálně 100 znaků), ale nesmí to být úplná snůška hovadin :) Jednoduše napište, co si o filmu nebo seriálu opravdu myslíte, jak se vám líbil a zda byste ho doporučili, případně k jaké přiležitosti.
4. Uživatel musí být registrovaný
5. Výsledky budou každý měsíc vyvěšeny zde na této stránce níže. Pokud zde uvidíte svůj nick, musíte do 14 dnů o výhru napsat na email info@uprimnerecenze.cz.

Krok za krokem

1. Registrujte se zde
2. Přihlašte se v pravém panelu webu
3. Teď už jen stačí během měsíce přidat alespoň 10 krátkých hodnocení filmů nebo seriálů, jistě jste jich viděli už tisíce :) Pro přidání recenze klikněte zde.

Výherci za měsíc únor (omlouvám se za opoždění)

RozLan, Stuma, petraml.18 - nezapoměňte si napsat o výhru na info@uprimnerecenze.cz :)