Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (33)

Návštěvníci (1993) - film

Petr starstarstarstarstar

Návštěvníci řekl bych je taková klasika. Cestování časem, kdy se rytíř se svým sluhou ze středověku dostane do současnosti vytváří spoustu komediálních situací. Sice trochu starší, ale i dnes to působí velice dobře.

Čas publikace: 5.3.2017 23:42

Pokoj 1408 (2007) - film

Petr starstarstarstarstar

Spisovatel hororových povídek co vyhledává nebezpečná místa. Jednou narazí na pokoj 1408 v New Yorku v hotelu Dolphin. V tom pokoji se stalo už mnoho podivných věci, které nelze vysvětlit, ale odolá i rozmlouvání vedoucího hotelu a ten pokoj si na jednu noc pronajme. To se mu samozřejmě stane osudným. Není to horor, který by byl úplně top, ale dokáže zaujmout.

Čas publikace: 5.3.2017 23:49

Rogue One: Star Wars Story (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Rogue one je velice slušně zasazený film mezi třetí a čtvrtou epizodu o hvězdě smrti. Darth Vader zde opět v celé své kráse, kde seká své nepřátele světelným mečem jako nic. Jediné co mi zde chybělo byly rytíři Jedi, ale docela dobře byly nahrazeny přestřelkami se Stormtrooperama.

Čas publikace: 28.3.2017 22:27