Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (33)

Rogue One: Star Wars Story (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Rogue one je velice slušně zasazený film mezi třetí a čtvrtou epizodu o hvězdě smrti. Darth Vader zde opět v celé své kráse, kde seká své nepřátele světelným mečem jako nic. Jediné co mi zde chybělo byly rytíři Jedi, ale docela dobře byly nahrazeny přestřelkami se Stormtrooperama.

Čas publikace: 28.3.2017 22:27

Elysium (2013) - film

Petr starstarstarstarstar

Příběhově to není úplně největší pecka, ale krásný efekty a nový pohled na budoucnost lidí ve druhé polovině 22. století to dobře vyvažuje. Už dnes vidíme obrovské rozdíly mezi společenskými třídami. Zde mi přišlo, že v podstatě existovali jen dvě třídy. Ta co žila na Elysiu a ta "spodina" co žila na Zemi.

Čas publikace: 23.7.2017 21:04

Kameňák 4 (2013) - film

Petr starstarstarstarstar

Kameňák 4 sice už nemá v sobě to "kouzlo" předchozích, ale i tak jsem se u něj zasmál. Žádný přemýšlení, žádný dlouhý nudný dialogy, prostě jenom film, který má pobavit a hlavně docela rychle ubíhá, což je rozhodně u filmů tohoto typu plus.

Čas publikace: 9.10.2017 20:44