Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (33)

Tajný život mazlíčků (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Filmy o mluvícíh zvířatech jsem nikdy neměl moc rád. Příběh taky jeden z těch slabších. Je to taková dobrodružná komedie pro mladší generace. Dobrý ledatak k odpočinku a když už nechcete nad ničím přemýšlet. Případně ke zhlédnutí s Vaší drahou polovičkou.

Čas publikace: 19.10.2016 13:41

Captain America: Občanská válka (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Snímek, který těží z předchozích dílů. Sice nabídne jakýsi rozdělení hrdinů a boje proti sobě, ale až na vizuální efekty a skvělý zvuk nemá v podstatě nic nového co nabídnout. Až na to, že se dozvíme jak umřeli kdysi dávno rodiče Ironmana.

Čas publikace: 18.1.2017 13:04

Deadpool (2016) - film

Petr starstarstarstarstar

Super akční film s velkou dávkou komedie. Konečně taky originální hrdina, který se nechová moc hrdinsky. Zvlášť povedený je tripple headshot. Hlavní hrdina má svůj smysl pro humor, který né každýmu může vyhovovat, ale mě naprosto sednul.

Čas publikace: 19.10.2016 17:36

Warning: mysqli::prepare(): MySQL server has gone away in /var/www/clients/client1/web51/web/skripty/recenze.php on line 728

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client1/web51/tmp) in Unknown on line 0