Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (5)

Až po uši (2014) - seriál

hanisekm starstarstarstarstar

Příjemný seriál o vztazích - partnerských, rodinných i přítelských. Herci jsou přirození a dobře se na to kouká. Seriály moc nesleduji a ty vztahové velmi sporadicky, ale tenhle se vážně povedl.

Čas publikace: 28.12.2016 18:50

Doktor Martin (2015) - seriál

hanisekm starstarstarstarstar

Odpočinkový seriál. Doktor Martin a i ostatní postavy ze seriálu jsou velice svérázné. Pár prvních dílů nám trvalo, než jsme se na seriál naladili, ale potom jsme se na něj opravdu těšili a dost se u toho zasmáli.

Čas publikace: 28.12.2016 18:58

Fúsi (2015) - film

hanisekm starstarstarstarstar

Psychologické drama s lehce ponurou severskou atmosférou. V žánru je sice zařazen i jako komedie, ale já bych ho tak rozhodně nenazvala. Fúsi je sympaťák a celý film jsem mu fandila. Vlastně mi bylo chvílema i smutno. Fúsi bydlí u matky, v práci je šikanován spolupracovníky, ale ze všeho nejvíc touží po láskyplné náruči ...spřízněné duši, která by ho milovala takového , jaký opravdu je. A to se mu tak úplně nedaří...ale takový život prostě někdy opravdu je...

Čas publikace: 28.12.2016 19:16

Teď a tady (2012) - film

hanisekm starstarstarstarstar

Velice emotivní film, který se ale vyhýbá zbytečnému patosu. Na téma smrtelná nemoc a láska toho bylo natočeno už hodně. Ale..... Výborné herecké výkony a pro mě určitě film, který řadím mezi TOP. Mám prostě ráda filmy, které se mě hluboce dotknou a to tento film určitě dokázal...

Čas publikace: 28.12.2016 19:50

Méďa (2012) - film

hanisekm starstarstarstarstar

Komedie, celkem i vtipná , ale na můj vkus hrozně vulgární. Pár sprostých slov mi nevadí, ale tohle bylo až moc...

Čas publikace: 28.12.2016 19:57