Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (2)

Felidae (1994) - film

patinovanyPrase starstarstarstarstar

Na film jsem narazila náhodou, tuším že během prohlížení si videí na netu, kde jsem pravděpodobně viděla úryvek nějaké scény. Já osobně nejsem fanoušek týrání zvířat, ale pokud se jedná o animovaný film tak mě to zaujme. Zajímají mě temné, krvavé až bizarní filmy. Týpek se přestěhoval do nového domu se svým kocourem. Francisem. Hned po příjezdu se setkává s Blaubartem, kocourem který toho nejspíš už dost zažil, nemá ocas, nemá ucho a podobně. Dívají se spolu na mrtvolu a Francis se pouští do pátrání. Musím říct, že film mě extrémně chytl. Napínavé, ponuré a ještě do toho kočky, takže krásná kombinace. Nadchl mě tolik že jsem si přečetla knihu. Knize se bohužel nevyrovnal, proto dávám čtyři body. Další z příkladů, že ne každý animovaný film je pro děti.

Čas publikace: 17.6.2017 15:33

Plague Dogs, The (1982) - film

patinovanyPrase starstarstarstarstar

Další film, který je nutno zmínit. A další pokusy na zvířatech. Nebudu zmiňovat děj, jde spíše o pocity z filmu v tomto případě. Na tento a podobné filmy se dívám z důvodu toho, že chci zažít to co ti psi. Chci s nimi zažít strach, hlad, zimu. Vzpomínat s nimi na lepší časy. Utíkat před svým osudem. Z takovýchto filmů vždycky cítím takový zvláštní pocit v žaludku. Nejsem klidná a hůř se mi spí. Evokuje spoustu myšlenek nad zvířaty i lidmi, o životě a smrti, o utrpení. Takže film splnil to, co jsem očekávala. Nemůžu si stěžovat.

Čas publikace: 17.6.2017 15:41