Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

Recenze uživatelů (6)

Mrazík (1965) - film

monča starstarstarstarstar

Ke mě předem,k Ivanovi zády....dabing Františka Filipovského je ten nejpovedenější,umíte si někdo představit Vánoce bez Mrazíka.A Marfušino louskání ořechů mě aspon přimělo po Novém roce navštívit preventivně zubaře...Jaký má ten Mrazík pozitivní vliv...

Čas publikace: 29.1.2017 17:30

Probudím se včera (2012) - film

monča starstarstarstarstar

Paráda...byt Jirka Mádl zahrál svou roli nezapomenutelně,chtěla bych i poukázat na role jeho rodičů,ty byly taky povedené...Neustále se sázející mamka s tatkou bylo příjemné dopestření téhle výborné(po dlouhé době)české komedie

Čas publikace: 29.1.2017 17:37

Ulice (2005) - seriál

monča starstarstarstarstar

Uf,lidičky využijte povečerní třičtvtěhodinku jinak,než koukáním natohle nesmyslné nekonečno.Udělejte něco pro své zdraví nebo si zajdete napivko,ale bacha na bábu Nyklovou,ta je všudypřítomná!!!!!

Čas publikace: 29.1.2017 18:14

Kobra 11 (1996) - seriál

monča starstarstarstarstar

Takové množství roztřískaných aut a k tomu nesmrtelný Simir Gerchan,ale světe div se,díly jsou akční a nijak nepostrádají logiku.I Když si občas říkám,že Simír a všichni jeho partáci jsou nějaká rodina se Supermanem či jiným hrdinou trpícím nadpřirozenými schopnostmi.

Čas publikace: 29.1.2017 18:19

Šifra mistra Leonarda (2006) - film

monča starstarstarstarstar

K tomuhle filmu nemám co dodat.Tvůrci vsadili na skvělého Toma Hankse a udělali dobře.Výborně mu sekunduje Jean Reno.Opravdu parada,doplněna hudbou Hanse Zimera.

Čas publikace: 29.1.2017 18:39

Zaříkávač koní (1998) - film

monča starstarstarstarstar

Pro milovnky koní jako stvořené.A k tomu ještě skvělé herecké obsazení.Robert Redford je zárukou dobré podívané.On obyčejný chlap,ona úspěšná redaktorka a najdou k sobě cestu.I když jsem doufala,že na konci filmu zůstane s ním,odjela,aby dostála svým závazkům vůči manželovi a dceři.Klobouk dolů.

Čas publikace: 29.1.2017 18:45