Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Psí poslání

Fantasy | Komedie | Drama | Rodinný

Film/seriál: film
Originální název: A Dog's Purpose
Rok vydání: 2017
ČSFD hodnocení: 81%

Recenzenti film označili jako:

2x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Stuma starstarstarstarstar

Velmi zajímavý a citový příběh o hledání smyslu psího života vedle člověka. A protože je psí život kratší než ten lidský, vypomohl si autor reinkarnací. Vznikl tak vlastně povídkový film, kde se v každém příběhu jedna psí duše pokaždé ocitne v jiném psím těle, čímž se dostane k jiným a charakterově zcela odlišným lidem. Avšak přeci jen se v osudu stane zázrak. Nejen v tom psím, ale i v tom lidským. Děj je vyprávěn psíma očima za použití typického psího myšlení. Radost, zklamání, údiv i pochopení. O úplný art sice nejde, ale jako rodinný film asi bude pro malé diváky přeci jen krapet složitější. Pro milovníky psů je shlédnutí takřka povinnost.

Čas publikace: 27.5.2017 22:36

rudolf73 starstarstarstarstar

Pěkni film a navic já miluju psi asi proto,fakt psi jsou nejlepší přitel člověka a já si myslim že vic než přitel ten tě nezradi jako člověk.

Čas publikace: 31.12.2017 10:11