Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Probudím se včera

Vědeckofantastický | Komedie

Film/seriál: film
Originální název: Probudím se včera
Rok vydání: 2012
ČSFD hodnocení: 66%

Recenzenti film označili jako:

4x 3x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (4)

Stuma starstarstarstarstar

Komedie Vorlíčkovského typu, jen s tím rozdílem, že to není zas až tak ztřeštěné. Zábavné však ano. Tento typ komedií, tu již dlouho nebyl a opravdu tu neskutečně chyběl. Každá situace je využita do své dokonalosti, aniž by se tlačilo na pilu. Jiří Mádl spolupracoval na scénáři a tak si jistojistě upravoval dialogy a scény přímo na tělo a je to znát. Role mu sedla jak ulitá. A nejen jemu. Zábavnost je na přijatelné míře, takže si kvalitou udržuje standart. Příběh má švih, nikterak nenudí, což poslední dobou nebývá zvykem. Skutečně se po dlouhé době podařila klasická česká komedie, která neurazí, pobaví a to zcela bez použití nějakého hulvácví, či tzv. fekálního humoru. Konečně.

Čas publikace: 2.11.2016 02:24

limp starstarstarstarstar

Dobře povedený film. Rád se koukám na film, který ukazuje takovou tu dobu krátce před 89. Prostě pohodovka na večer, a ještě se u toho pobavíte. DOPORUČUJI! Patří mezi ty lepší české filmy.

Čas publikace: 5.1.2017 13:12

monča starstarstarstarstar

Paráda...byt Jirka Mádl zahrál svou roli nezapomenutelně,chtěla bych i poukázat na role jeho rodičů,ty byly taky povedené...Neustále se sázející mamka s tatkou bylo příjemné dopestření téhle výborné(po dlouhé době)české komedie

Čas publikace: 29.1.2017 17:37

EF starstarstarstarstar

Vcelku zdařilá česká komedie, zajímavá zápletka, skvělý herecký výkon Jirky Mádla. Trochu okoukané téma - návraty do minulosti a zpět:-).

Čas publikace: 19.10.2017 22:02