Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Plague Dogs, The

Dobrodružný | Drama | Animovaný

Film/seriál: film
Originální název: The Plague Dogs
Rok vydání: 1982
ČSFD hodnocení: 84%

Recenzenti film označili jako:

1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (1)

patinovanyPrase starstarstarstarstar

Další film, který je nutno zmínit. A další pokusy na zvířatech. Nebudu zmiňovat děj, jde spíše o pocity z filmu v tomto případě. Na tento a podobné filmy se dívám z důvodu toho, že chci zažít to co ti psi. Chci s nimi zažít strach, hlad, zimu. Vzpomínat s nimi na lepší časy. Utíkat před svým osudem. Z takovýchto filmů vždycky cítím takový zvláštní pocit v žaludku. Nejsem klidná a hůř se mi spí. Evokuje spoustu myšlenek nad zvířaty i lidmi, o životě a smrti, o utrpení. Takže film splnil to, co jsem očekávala. Nemůžu si stěžovat.

Čas publikace: 17.6.2017 15:41

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/clients/client1/web51/tmp) in Unknown on line 0