Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Ordinace v růžové zahradě

Rodinný | Drama

Film/seriál: seriál
Originální název:
Rok vydání: 2005
ČSFD hodnocení: 13%

Recenzenti seriál označili jako:

3x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (4)

galalal starstarstarstarstar

Seriál ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ je podle mě zbytečně strávená dobaprotože děj a postavy už nedávají smysl a navíc se na tento seriál dívají samé osamělé ženy a důchodkyně . dříve jsem se díval ale dnes seriál opovrhuji .

Čas publikace: 20.11.2016 20:37

limp starstarstarstarstar

Nekonečný seriál, ve kterém se jen mění postavy, ztráta času to sledovat.Seriál pro těhotné ženy nebo osamělé osoby co fakt už neví co by dělali,tak ztrácí čas sledováním tohoto stupidního serialu.Nedoporučuji.

Čas publikace: 5.1.2017 12:55

Babka starstarstarstarstar

Na začátku to bylo docela hezké a bylo se na co dívat. Postupně se z toho stala břečka, kterou už nemá cenu sledovat.

Čas publikace: 14.10.2017 22:05

Jiří z Plzně starstarstarstarstar

Se sledováním OvRZ jsem definitivně skoncoval. V seriálu se pouze kupí problémy jeden přes druhý, banální zápletky na různých úrovních, zřejmě dle pokynu Vymysli problém, dostaneš prémii. Když se vzájemné osobní vztahy aktérů vyčerpají, vstoupí do děje nová osoba a peripetie se opakují, každý s každým. Nekonečný seriál bez horizontu vyřešení má za úkol pouze upoutat diváka k reklamní masáži. Samotný děj tak tvoří vatu mezi reklamami.

Čas publikace: 12.5.2019 19:51