Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Legenda o Tarzanovi

Akční | Dobrodružný

Film/seriál: film
Originální název: The Legend of Tarzan
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 56%

Recenzenti film označili jako:

2x 1x 1x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

RozLan starstarstarstarstar

Film je příběhem toho co se dělo s Tarzanem a Jane po té co se vrátil do civilizace. Taková tuctovka , ale koukat se na to dalo už jen díky krásné přírodě. Mělo to děj. A pohled na krásné tělo Alexandera Skarsgårda bylo zážitkem lepším než celý film. Pánové prominou, ale dámy si přijdou na své.

Čas publikace: 27.2.2017 20:51

Stuma starstarstarstarstar

Příběh Tarzana nás přivádí do období, kdy se vrací do Afriky. Po vizuální stránce je film naprostá pecka. Takto ztvárněný Tarzan tu snad ještě nebyl. CGI využito v celé své parádě. Christoph Waltz opět v záporné roli a opět nezklamal. Ale to je asi tak vše. Děj je značně vláčný, což je na dobrodružný příběh obrovská chyba. Každé dějství příběhu je také velmi natahovaný, takže dochází v určitých chvílích ke zkratkovitosti. A tak došlo k tomu, že dobrodružný příběh je v podstatě málo dobrodružný. Svými hláškami se to sice snaží zachránit alespoň humorem postava George Washingtona Williamse, je to však velice málo. Ale 3D je ohromující, to se musí nechat.

Čas publikace: 1.5.2017 19:42