Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Kong: Skull Island

Akční | Vědeckofantastický | Dobrodružný | Fantasy

Film/seriál: film
Originální název: Kong: Skull Island
Rok vydání: 2017
ČSFD hodnocení: 0%

Recenzenti film označili jako:

1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (2)

Petr starstarstarstarstar

Nové zpracování King Konga jako ochránce lidí se musím říct celkem povedlo. Film se jenom hemží akčními scénami a bojem Konga s jinými monstry. Samuel L Jackson v roli pomateného plukovníka armády spojených států rozhodně nezklame.

Čas publikace: 19.3.2017 22:31

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

Za druhé sv. války se na neznámém ostrově kdesi v Pacifiku setkají dva nepřátelé. Začnou spolu bojovat a ... A najednou se jim do "rozmíšky" zamíchá obrovská opice. Po mnoha letech na ostrov dorazí skupina vojáků a vědců. Jedni chtějí zkoumat. Druzí ho chtějí (jak jinak), zlikvidovat. Opičí obr - pro domorodý kmen spíše Bůh - udržuje na ostrově rovnováhu. Žije zde nejen monstrózní hmyz, ale i jiní živočichové (trochu Ztracený svět od Doyla), tvoři, či spíše netvoři, kteří by byli schopni ostrov úplně zničit. Vojáci chtějí zabíjet (hlavně velitel je typicky vyzobaný vojenský bezmozek), vědci by raději zkoumali. Kdo zvítězí? A velké finále? Bude :)

Čas publikace: 22.3.2017 21:05