Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Hra o trůny

Fantasy | Drama | Dobrodružný

Film/seriál: seriál
Originální název: Game of Thrones
Rok vydání: 2011
ČSFD hodnocení: 92%

Recenzenti seriál označili jako:

3x 2x 2x 2x 2x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (6)

Martina:) starstarstarstarstar

Tenhle seriál miluju je úžasný historicky,zamilovaný.nedivím se že je jeden s nejsledovanějších seriálů má taky proč.Pořád se vnim něco děje,nečekanýho:)

Čas publikace: 12.8.2017 20:15

ilonka.lepicova starstarstarstarstar

tenhle seriál mám moc ráda a těším se na každou novou řadu. sice si zde můžete dopředu házet kostkou, koho zase martin nechá fešácky odkráglovat a kolik bude v kterém tom díle čuňačinek, ale nebýt draků, je to prostě náš středověk se všemi klady a zápory své doby. doporučuji všem neupjatým milovníkům historických románů :)

Čas publikace: 20.12.2016 21:20

podpalpeklo starstarstarstarstar

Mega seriál, který by neměl nikdy skončit....jak už ho jednou člověk shlédne, už vás nepustí zpět, totálně vás to pohltí a nemůžete se dočkat dalšího týdne, jak bude další díl, abyste věděli, jak se bude děj a postavy vyvíjet.....

Čas publikace: 4.11.2016 21:53

Jirulinek starstarstarstarstar

Výborný seriál. Musím se přiznat že na fantazy moc nejsem tak tento seriál mě dostal a ne nadarmo se drží v žebříčku nejlepších seriálu.

Čas publikace: 15.12.2016 20:40

jojo starstarstarstarstar

Velmi zajimavý seriál ve kterém mužeme zhlédnou několik osudu několikati rodin a hlavních postav. Ze začátku se mi seriál vůbec nelíbil jelikož jse četla knížku. Ve filmu jdou poznat jednotlivé pletichaření jednotlivých rodu, čím víc se dostávám do děje, tím víc se mi to líbí . Jelikož vidím osudy hrdínů a jak se prolínají. Musím říct, že obsazení seriálu se mi velice líbí až na některé osoby. Musím říct , že každý rod v seriálu ma svoje klady a zápory.

Čas publikace: 21.1.2017 01:49

Martina :) starstarstarstarstar

Dost dobrej seriál,strašně zajímavej,pořád se v něm něco děje:)Moc se mi líbí děj a myslím že jak se někdo na něj podívá tak se už nepřestane dívat:)

Čas publikace: 12.8.2017 19:55