Upřímné recenze filmů a seriálů sdělte světu, co si o filmu/seriálu skutečně myslíte

Aktualita:

Vítejte na novém webu, kde můžete hodnotit filmy a seriály očima obyčejných diváků. Chci vás poprosit o pomoc s hodnocením filmů, které jste už viděli. Čím více recenzí zde bude, tím snazší a přesnější pak bude hledání vhodného filmu nebo seriálu ke zhlédnutí. Stačí kliknout na "Přidat recenzi" v hlavním menu a začít psát název filmu nebo seriálu do příslušného políčka, pak už jen píšete svůj názor. Děkuji.

img

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Drama | Historický | Válečný

Film/seriál: film
Originální název: Hacksaw Ridge
Rok vydání: 2016
ČSFD hodnocení: 83%

Recenzenti film označili jako:

3x 2x 1x
54x 5x 12x

Recenze uživatelů (3)

Petr starstarstarstarstar

Neskutečný příběh z druhé světové války založený na pravdivých událostech. Desmond Doss co odmítá chopit se zbraně, ale přesto se stává hrdinou, který zachrání nespočet životů v bitvě o Okinawu mezi Američanama a Japoncema. Mel Gibson zde odvedl vynikající práci. “Lord, please help me get one more".

Čas publikace: 13.11.2016 19:41

Snyll starstarstarstarstar

I když nejsem moc fanoušek válečných filmů, tak musím říct, že Hacksaw Ridge je docela povedený snímek. Příběh je založený na skutečné události a je težké uvěřit, že jeden člověk je schopen takové odvahy a fyzického výkonu, jaký předvedl hlavní hrdina.

Čas publikace: 1.2.2017 07:41

RichiCZ starstarstarstarstar

Naprosto dechberoucí dílo z dílny Mela Gibsona natočena podle reálného hrdinského činu vojenského veterána Desmonda Dosse který se přihlásil v jeho třiadvaceti letech do služby vlasti. Stal se zdravotníkem 307. pěšího pluku 77. divize a fakt že odmítal držet v ruce jakoukoliv zbraň po celou dobu jeho služby ne každého jeho spolubojovníky zrovna utěšovala. Při sledování tohoto filmu jsem uronil nejednu slzu a doslova jsem miloval fakt, že se toto opravdu stalo. Za mě 5 hvězdiček :)

Čas publikace: 3.7.2017 15:55